lt
2021-03-10 į sąrašą

„Moxy“ kviečia atostogauti su „Kino pavasariu“ (viešbutis virs kino teatru)

Svečius pasitiks „Kino pavasario“ staigmenos, o svarbiausia – pasirinkus nakvynę bus suteikta galimybė festivalio filmus žiūrėti neribotai.

Šiemet į kino teatrus pakviesti negalintis festivalis žiūrovus kviečia bent trumpam pabėgti nuo kasdienybės ir pasidovanoti „Atostogas su KINO PAVASARIU.“ Svečius pasitiks „Kino pavasario“ staigmenos, o svarbiausia – pasirinkus nakvynę bus suteikta galimybė festivalio filmus žiūrėti neribotai. Su šių metų programa, kurią sudaro ir pasaulio festivalių laureatai bei kino meistrų šedevrai, ir daug žadantys debiutantai, galite susipažinti čia.

Festivalio „Kino pavasaris“ vadovas Algirdas Ramaška pastebi, kad šiandien kaip niekada žmonėms reikia fizinių patirčių: „Ieškojome būdų, kaip saugiai ir nepažeidžiant karantino taisyklių sukurti priežastį ir galimybę pailsėti nuo kasdienės rutinos bei pasidaryti šventę. Ilgai svarstėme, koks naujas festivalio formatas galėtų pradžiuginti žiūrovus. Praėjusiais metais prasidėjus kelionių ribojimams pakvietėme keliauti su projektu „Aerokinas“, o šiais metais nusprendėme suruošti renginių pasiilgusiems ir nuo pilkos kasdienybės pavargusiems kino mėgėjams atostogų galimybę kartu su dosniu festivalio repertuaru.“

Kaune kovo 18 – balandžio 5 d. sinefilus priims ir festivalio filmus žiūrėti asmeninėse salėse – viešbučio kambariuose – kvies „Moxy Kaunas Center“. Su jo pasiūlymu kino gurmanams galite susipažinti čia.

„Žiūrėti kiną dar niekada nebuvo taip patogu! Juk nei vienas kino teatras savo žiūrovams nesiūlė privačių ir romantiškų peržiūrų tik dviem ar tik vienam, itin patogioje lovoje. O ryte, po ilgos peržiūrų nakties, smagu ilgai vartytis ir pusryčiauti lovoje! Žinome, kad yra kino gerbėjų, kurie nori pabėgti nuo kasdienybės ir pasimėgauti vienatve bei neribotomis filmų peržiūromis, tad plačiai atveriame „Moxy Kaunas Center“ duris visiems, norintiems saugiai praskaidrinti savo karantininę rutiną mūsų žaismingoje aplinkoje“, – sakė pernai Kaune duris atvėrusio viešbučio vadovė Evelina Šukytė.

moxy uzkandziaimoxy lova

moxy vidus

„Moxy Kaunas Center“ nuotr.

„Kino pavasario“ filmai viešbutyje rodomi per „Chromecast“ funkciją, iš jūsų išmaniojo telefono ar planšetės transliuojant vaizdą į viešbučio televizorių. Tam, kad filmus žiūrėtumėte sklandžiai, prašome pasiimti vieną iš šių įrenginių. Smulkias prisijungimo instrukcijas gausite el. paštu prieš jūsų viešnagę.

Į atostogas su „Kino pavasariu“ taip pat kviečia Vilniaus viešbučiai „Hotel PACAI“, „Grand Hotel Kempinski Vilnius“, „Artagonist Art Hotel“, „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“, „Radisson Blu Lietuva“, „Courtyard Vilnius City Centre“.

Daugiau informacijos ir viešbučių pasiūlymų rasite čia. Kambarių skaičius ribotas.

„Kino pavasario“ ir „Kaunas IN“ inf.
Titulinė nuotr. – A. Solomino

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis