lt
2020-12-29 į sąrašą

Naujametinė naktis Kaune, bet ne namuose (keturios idėjos)

Nors karantino sąlygomis negalime vykti toliau, nei savivaldybės ribos, taip pat rekomenduojama nevykti į svečius pas bičiulius ar artimuosius, mažą šventę savo namų ūkiui surengti galite. Tiksliau, ją už jus surengti pasišovė Kauno viešbučiai.

Daugelis keliauti per šventes įpratusiųjų šiemet iš pagrindų pakeitė savo planus – turbūt ne vienam sutikti Naujuosius gimtame mieste bus jei ne naujiena, tai seniai pamirštas reikalas. Visgi, nors karantino sąlygomis negalime vykti toliau, nei savivaldybės ribos, taip pat rekomenduojama nevykti į svečius pas bičiulius ar artimuosius, mažą šventę savo namų ūkiui surengti galite. Tiksliau, ją už jus surengti pasišovė Kauno viešbučiai. Štai keletas idėjų.

Park Inn by Radisson Kaunas

Pasitikite Naujus metus vakarieniaudami viešbučio kambaryje, o ryte mėgaukitės vėlyvais pusryčiais lovoje. Šis Kauno centre esantis viešbutis yra gavęs Šveicarijos įmonės SGS saugumą pavirtinantį sertifikatą bei laikosi Radisson viešbučio saugumo protokolo. Jo kolektyvas užtikrina nepriekaištingą aptarnavimą tam, kad jaustumėtės puikiai! Daugiau informacijos.

parkinn pusryciai

parkinn holas

Viešbučio nuotr.

MOXY Kaunas Center

Madingiausia 2020-ųjų naujiena į būsimus svečius kreipiasi štai taip: „Parodykite mums bent vieną žmogų, norintį praleisti metus nuobodžiai?? Lažinamės, kad tai tikrai ne Tu..!  Tad kodėl gi nepalikus tų marinuotų silkių bei baltų mišrainių namuose ir nepersikėlus į Naujuosius metus kartu su MOXY, kol laikrodis muša 12-ika?  Žvaliai metų pradžiai įskaičiavome pusryčius ir vėlyvą išvykimą. Dėkoti nebūtina.“. Daugiau informacijos.

moxy room

Moxy69 1 1024x683

Viešbučio nuotr.

Hotel Kaunas

Saugiai ir su gera nuotaika – taip į Jaučio metus žengti kviečia Laisvės alėjoje įsikūręs, jau daugelį metų vienas Kauno svečių mėgstamiausių viešbučių. Daugiau informacijos.

kaunas hotel room

hotel kaunas facade

Viešbučio nuotr.

ibis Kaunas

Vis garsiau šurmuliuojančiame, centro pašonėje esančiame rajone, prie pat aukščiausiais įvertinimais apdovanotos naujosios Kauno autobusų stoties – šis viešbutis, tiksliau, Naujųjų šventė jo kambaryje patiks urbanistiniams romantikams. Daugiau informacijos.

277587114

ibs room

Viešbučio nuotr.


Daugiau Kauno viešbučių rasite čia.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis