lt
2021-06-01 į sąrašą

Naujas „Škoda“ žaidimo sezonas – nauji atradimai Kaune ir Kauno rajone

Šią vasarą interaktyvus žaidimas klausia – kada paskutinį kartą vartėte senus nuotraukų albumus?


Kauniečių, Kauno rajono gyventojų ir mūsų apylinkes vasaromis lankančių svečių jau pamėgtas žaidimas „Škoda atradimai“ grįžta! Birželio 1-ąją oficialiai startuojantis žaidimas truks iki pat rugsėjo 30 d., o norint jame dalyvauti tereikia parsisiųsti to paties pavadinimo programėlę į savo išmanųjį telefoną.

Šią vasarą interaktyvus žaidimas, skatinantis ne tik minti dviračio pedalus, bet ir atrasti įdomiausias Kauno ir Kauno rajono vietas, klausia – kada paskutinį kartą vartėte senus nuotraukų albumus? O kada žvelgėte į senas savo gyvenamosios vietos fotografijas, darytas prieš 40 ir daugiau metų? Ar pastebėjote kaip pasikeitė vietovės? Galbūt kai kuriuos apima nostalgija, pažvelgus į anuomet vietovių darytas fotografijas. Taigi šią vasarą pabandykime prisiminti, kaip gi anksčiau atrodė Kaunas, o kartu pažinkime ir „Škoda“ istoriją.

Įdiegę ar atnaujinę „Škoda atradimai“ savo telefone, vadovaudamiesi interaktyviu žemėlapiu, lankykite specialiais kuoliukais pažymėtas vietas. Jei norite varžytis ir dėl prizų, turėsite aplankyti bent 20 iš 50 žaidimo stotelių (trys iš jų privalomos). 

Vienam dalyviui, aplankiusiam visas 50 stotelių, žaidimo organizatoriai padovanos visam gyvenimui įsimenančią pramogą. Išvysite gražiausias Kauno ir jo rajono vietas iš oro baliono! Aplankiusieji 40 stotelių varžysis dėl „Škoda“ partnerio „Cirque du Soleil“ prizo: Pamatykite jokiam kitam reginiui, jokiam kitam cirkui neprilygstantį reginį, kuris suteiks begalę emocijų – nuo nuostabos, kai užgniaužia kvapą, iki baimės, kai nejučia susigūži kėdėje!“

5 žaidimo dalyviams, aplankiusiems 30 žaidimo vietų, organizatoriai įteiks dviračių laikiklius, kurių pagalba galėsite dar patogiau keliauti ir pažinti neatrastas Lietuvos vietas! Na, o 100 žaidimo dalyvių, aplankiusiems 20 vietų bus įteikti dailūs šį žaidimą primenantys žaislai-suvenyrai „ŠKODA Yo-yo“.

Keliaudami nepamirškite saugumo bei gerai įkrauto telefono su įjungtu GPS signalu. Kiekvienoje stotelėje rasite QR kodą atskleidžiantį lankomos vietos paslaptis. 

mazasSKODA ATRADIMAI skelbimas Dalintis2

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis