lt
2020-06-01 į sąrašą

Nuo sofos ant dviračio persėsti kviečia „Škoda" atradimai Kaune ir Kauno rajone

Trečius metus iš eilės interaktyvus žaidimas „Škoda atradimai“ kauniečius ir miesto svečius kviečia dviračiu leistis į legendomis apipintų vietų, istorijomis alsuojančių kampelių paieškas Kaune ir Kauno rajone, taip pat susipažinti su Kauno asmenybėmis.

Išsiilgusiems pramogų – įdomiausi Kauno kampeliai

Nuo pirmosios vasaros dienos iki pat rugsėjo 30 d. visi kelionių dviračiais mėgėjai galės aplankyti net 50 vietų, kuriose gyveno, lankėsi ar įkvėpimo sėmėsi žymiausios su Kaunu ir Kauno rajonu susijusios asmenybės. Kauniečių itin pamėgtas žaidimas, kurį organizuoja Kauno „Škoda“ centras kartu su VšĮ „Kaunas IN“ ir Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centru, trečius metus iš eilės skatina miesto gyventojus bei svečius vasarą praleisti nuotaikingai bei aktyviai.

Skoda atradimai zaidimasMobili programėlė "Škoda" atradimai Kaune ir Kauno rajone. Nuotr. UAB „Baltieva“

„Naujų potyrių bei atradimų tikrai bus kiekvienam: nuo tokių pasaulyje garsių asmenybių kaip Napoleonas iki visiškai išgalvotų pasakų veikėjų kaip daktaras Kripštukas. Ratuotieji nuotykių ieškotojai galės išgirsti vieno žymiausių XX amžiaus filosofų, Kaune gimusio Emanuelio Levino,  „Škoda“ įkūrėjo Vaclavo Klemento, legendinės Kauno senbernarės Bitės bei daugelio kitų istorijas. Šios įkvepiančios pažintys įtrauks tiek mažuosius smalsuolius, tiek suaugusius, tiek naujokus Kaune, tiek ilgamečius įdomybių ieškotojus“ – intriguoja Kauno „Škoda“ centro rinkodaros vadovė Ilona Skėrytė.

Skoda atradimai 49Žaidimo objektai. Nuotr. UAB „Baltieva“

Leistis į nuotykius kvies bet kurią dieną

Žaidimas „Škoda atradimai“ – subalansuotas keliaujantiems dviračiu, bet tinka ir bėgikams ar žygeiviams. Didžiausias iniciatyvos privalumas – galimybė sau patogiu laiku aplankyti objektus, nes žaidimas vyks visą vasarą. Pernai metais projekte sudalyvavo net 2450 dalyvių, tad projekto organizatoriai tikisi dar didesnio žaidimo pasisekimo šiemet.

Orientuotis žemėlapyje, atrasti kiekvieną iš objektų bei sekti savo progresą padės išmanioji programėlė „Škoda atradimai“. Šalia kiekvieno iš objektų Kaune bei Kauno rajone yra įrengtas specialus kuoliukas, jį pasiekus ir nuskenavus QR kodą programėlė trumpai tekstu ar audio gido pagalba papasakoja apie šią vietą bei pažymi ją kaip aplankytą. 

Aktyvumą skatins ir prizais

Pažinti Kauną bei Kauno rajoną skatins ne tik potyrių alkis, bet ir puikūs prizai. Visi iki rugsėjo 30 d. azarto kupini dalyviai aplankę bent 20 punktų turės galimybę dalyvauti loterijoje ir pretenduoti į prizus: dviratininkų kuprines, raktų pakabukus bei pagrindinį prizą – „Škoda“ dviratį.

Iniciatyva „Pažink Kauną“ pradėta 2018-ais, siekiant paskatinti kauniečius bei miesto svečius ne tik rinktis sveikatai ir gamtai draugiškus judėjimo mieste būdus, bet ir pažinti įdomias, miestui svarbias, istoriškai reikšmingas ar mažiau populiarias Kauno vietas.

Kelionę pradėti galima parsisiuntus programėlę čia: Android ir iOS. Daugiau apie renginį galima sužinoti interneto svetainėje, Facebook arba „Kaunas IN“ turizmo informacijos centre (Rotušės a. 15).

„Kaunas IN“ turizmo skyriaus informacija.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis