lt
2021-07-09 į sąrašą

Orkestras „Ąžuolynas“ muzikuos, šoks ir dainuos Kauno parkuose

Nuo 2018 metų žaliosiose Kauno erdvėse, kauniečius ir miesto svečius suburiantis jaukiems sekmadienio piknikams orkestras „Ąžuolynas“, šiais metais sugrįžta nauju formatu.

Linksmas, madingas, grakštus, ekologiškas, šventiškas, žvalus, siautulingas, dūkstantis, šviesus... Toks yra mūsų Kaunas ir 60-ąjį savo gimtadienį švenčiantis, žaliai pasipuošęs, Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ su vyriausiuoju dirigentu Giedrium Vazniu priešakyje. Nuo 2018 metų žaliosiose Kauno erdvėse, kauniečius ir miesto svečius suburiantis jaukiems sekmadienio piknikams orkestras „Ąžuolynas“, šiais metais sugrįžta nauju formatu.

Šią vasarą orkestras „Ąžuolynas“ ne tik apgros, bet ir apšoks bei apdainuos du parkus: pirmasis susitikimas įvyks jau visai netrukus, liepos 11 d. 19 val. Kalniečių parke, kurio muzikinis kodas – Steve Greenbergo kompozicija „Funkytown“. Be orkestro ir choreografinės merginų grupės, šiame koncerte viešės ir stepo šokių grupė „Funny Beat“ todėl programoje bus daug ritmingos, atpažįstamos ir naujos šokių muzikos.

Orkestras 4

E. Virkečio nuotr.

O rugpjūčio 22 d. 19 val. „Ąžuolynas“ pakvies į Kauko laiptų terasą, kur kartu su operos solistu Egidijum Bavikinu bei merginų choreografine grupe, atliks pluoštą visiems puikiai žinomų, auksinių Danieliaus Dolskio dainų.

Jei dangus netikėtai „įjungtų“ lietų, į koncertus parkuose oganizatoriai kvies kitą dieną, todėl  prašo sekti informaciją internete: „Tačiau tikimės, kad orai bus maloniai gaivūs, tinkantys muzikiniams pasivaikščiojimams, šokiams bei žaidimams. Kviečiame įkvėpti medžių, žolės ir gėlių aromato Kauno parkuose su geriausiu miesto orkestru – „Ąžuolynas“.

2021-07-11 | 19:00 val. | Kalniečių parkas | Parko muzika
Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ (vyr. dirigentas Giedrius Vaznys)
Merginų choreografinė grupė (vadovai Dainius Bervingis, Deimantė Ūsienė)
Stepo šokių grupė „Funny Beat“ (vadovas Gintaras Visockis)


2021-08-22 | 19:00 val. | Kauko laiptų terasa | Auksinės Danieliaus Dolskio dainos
Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ (vyr. dirigentas Giedrius Vaznys)
Merginų choreografinė grupė (vadovai Dainius Bervingis, Deimantė Ūsienė)
Solistas Egidijus Bavikinas

Koncertinės įstaigos „Kauno santaka“ inf.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis