lt
2020-11-24 į sąrašą

Pailsėti medikus kviečia Kauno viešbučiai (atnaujinta)

Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams skiriama po 200 €, už kuriuos kviečiama bent trumpo atokvėpio metu atgauti jėgas.

Nors darbo mūsų sveikatos specialistams netrūksta ir pandeminė situacija negerėja, norime priminti, kad iki gruodžio 15 d. pratęsta valstybės programa, kurios pagalba medikai gali pasinaudoti subsidija poilsiui. Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams skiriama po 200 €, už kuriuos kviečiama bent trumpo atokvėpio metu atgauti jėgas.

Yra paskelbtas atostogas ir kitas poilsio paslaugas medikams siūlančių įstaigų sąrašas. Medikams tereikia pasirinkti turizmo paslaugų teikėją ir jam pateikti reikalingus dokumentus. Jei pasirinkta paslauga yra brangesnė nei 200 eurų, gavėjas turi pats padengti likusią sumą.

Kaune yra iš ko pasirinkti. Štai viešbutis „Ibis“ siūlo ne tik nakvynę dviems asmenims su pilnu maitinimu (pusryčiai ir vakarienė), bet ir poilsiui skirtą procedūrą (pasirinktinai – erdvė baseinų ir pirčių konplekse „Aušra“ arba atpalaiduojamoji procedūra „Revu klinikoje“.

Senamiestyje esantis „Amberton Hotel“ kviečia net keturioms nakvynėms su pusryčiais (dviems asmenims), pailsėti ne namuose siūlo ir jaukus viešbutukas „Hof Hotel“ miesto centre. Žaliakalnio viešbutis „Algiro“ siūlo liukso klasės poilsį su procedūromis kūnui bei sąskaita kavinėje vienam ar dviems asmenims.

Naujasis „Moxy Kaunas Center“ taip pat laukia medikų – siūlo ne tik stilingą nakvynę, bet ir ekskursiją, apsilankymą restorane „Dia“ ar pirčių ir baseinų erdvėje „Aušra“. Pažaislyje veikiantis svetingumo kompleksas „Monte Pacis“ kviečia apsistojus išmėginti šiaurietišką vaikščiojimą, pasisemti įkvėpimo senovinėje bibliotekoje ir išmėginti degustacinį restorano meniu.

Dvi nakvynės, pusryčiai, SPA Saulėja (masažas, baseinas, pirčių erdvė), vakarienė restorane „Diverso“, ekskursija – taip medikus priimti pasiruošęs „Park Inn by Radisson Kaunas“ kolektyvas. Negalintiems be SPA patiks ir „Europa Royale Kaunas“ pasiūlymas, į kurį įtraukti ir sotūs pietūs.

Kelionių agentūra „Atostogų gidas“ irgi siūlo įsigyti įvairius paketus poilsiui. Ypatingų pasiūlymų rasite ir platformoje „Makaliaus Lietuva“ bei agentūros „Grūda“ puslapyje

Visas sąrašas ir platesnė informacija medikams bei paslaugų tiekėjams: atostogosmedikams.lt. Ačiū jums, medikai!

„Park Inn by Radisson Kaunas“ nuotr.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis