lt
2018-05-29 į sąrašą

Panemunėje ir Lampėdžiuose – paplūdimio bibliotekos

Jau pernai pamėgta skaitykla su knygomis ir žurnalais įsikurs ne tik prie Lampėdžio, tačiau ir Panemunės paplūdimyje. Čia įrengtose specialiose lentynose poilsiautojai galės rasti knygų ir žurnalų.

Praėjusią vasarą Kauno miesto savivadybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka pristatė naujovę – šeštadieniais veikusią paplūdimio biblioteką prie Lampėdžių karjero. Šiemet biblioteka turi dar geresnių naujienų – paplūdimio biblioteka poilsiautojus vasarą džiugins ne tik šeštadieniais, bet ir darbo dienomis.

Taip pat skaitykla su knygomis ir žurnalais įsikurs ne tik prie Lampėdžio, tačiau ir Panemunės paplūdimyje. Paplūdimiuose įrengtose specialiose lentynose poilsiautojai galės rasti knygų ir žurnalų.

18951476 1330087240445957 1759088345289650073 n2

Prie Lampėdžių karjero esančio „Sunny Beach Lounge Bar“ terasoje skaitykla esant geram orui veiks visomis dienomis nuo 11 iki 18 val. Savaitgaliais planuojami ir renginiai – poilsiautojai galės ne tik skaityti knygas ir žurnalus, tačiau ir žaisti stalo bei lauko žaidimus, išmėginti virtualios realybės akinius.

Naujovė šiemet – vasaros skaitykla Panemunės paplūdimyje. Ji bus įkurta bendradarbiaujant su Panemunės šašlykine. Joje įrengtoje lentynoje taip pat bus galima rasti knygų ir žurnalų, kuriuos kauniečiai galės skaityti leisdami laiką paplūdimyje.

Priklausomai nuo oro sąlygų, paplūdimio bibliotekas planuojama įrengti jau nuo birželio 1 d.

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis