lt
2020-03-17 į sąrašą

Pasiilgusiems restoranų, pavargusiems gaminti: „Wolt“

Užsisakydami maistą į namus, mes galime padėti išsilaikyti dešimtims nedidelių šeimos ar jaunų entuziastų verslų, kurie šiuo metu neturi galimybės aptarnauti klientų savo patalpose.

Nuo kovo 16 d. Lietuvoje – karantinas. Siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą tenka imtis rimtų priemonių. Svarbu vengti susibūrimų ir artimo kontakto, geriausia – likti namuose. Bet ką daryti, jei esate iš tų, kurie mėgsta vakarieniauti mieste, o darbą perkėlę į namus neturi kada gaminti?..

Tam yra „Wolt“ – maisto pristatymo programėlė. Šiuo metu ji ypač aktuali todėl, kad sulaukti picos pristatymo į namus yra kur kas daugiau nei tik gyvenimo pasilengvinimas. Užsisakydami maistą į namus, mes galime padėti išsilaikyti dešimtims nedidelių šeimos ar jaunų entuziastų verslų, kurie šiuo metu neturi galimybės aptarnauti klientų savo patalpose. Žinoma, padedame ir kurjeriams! Be to, lygiai kaip produktų pristatymo paslauga „Barbora“, „Wolt“ siūlo ypač saugų bekontaktį pristatymo būdą.

Tiesa, ne visi įprastai „Wolt“ randami restoranai ar užkandinės šiuo metu siūlo maistą į namus ar atsiimti vietoje – dėl įvairių susiklosčiusių aplinkybių dalis pasirinko karantino metu nedirbti. Tikimės, kad pasirinkimas esantiems namie artimiausiu metu nesumažės (šiuo metu programėlėje rasite beveik keturias dešimtis restoranų ir užkandinių), o kai pasaulis grįš į normalias vėžes, visi galėsime grįžti į savo mėgstamas vietas mieste.

Taigi, jei dar neišbandėte, parsisiųskite ir… skanaus: „Wolt“

Nuotr.: „O kodėl ne pica?“

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis