lt
2021-05-24 į sąrašą

Pradėjome skaičiuoti laiką iki Europos kultūros sostinės atidarymo

Likusį laiką iki didžiosios šventės nuo šiol rodys trys skirtingose miesto vietose specialiai įrengti laikmačiai.

Beveik penkerius metus užtrukusi kelionė Europos kultūros sostinės metų atidarymo link jau išaugo surašytus planus ir pasiekė paskutinę finišo atkarpą. Nuo Kauno gimtadienio šventės miestas ir rajonas pradėjo skaičiuoti dienas, likusias iki Didžiojo kultūros sostinės atidarymo renginio.

LaikmatisLaikmatis Kauno Rotuse

Atidengiamas laikmatis prie kauno rajono savivaldybes

Martyno Plepio nuotr.


Likusį laiką iki didžiosios šventės nuo šiol rodys trys skirtingose miesto vietose specialiai įrengti laikmačiai, atidengti miesto gimtadienio metu. Vienas iš jų miestiečiams ir miesto svečiams laiką rodys Kauno Rotušės aikštėje, antras – Kauno „Akropolyje“, trečias – prie Kauno rajono savivaldybės pastato. Šiandien, gegužės 24-ąją, iki Europos kultūros sostinės atidarymo renginio Kaune, liko 243 diena.

Kauniečiams ir svečiams iš viso pasaulio įspūdingą programą ruošia ne tik „Kaunas 2022“ komanda. Prie intensyvaus ir kruopštaus pasiruošimo jungiasi per šimtą kultūros organizacijų, nesuskaičiuojama daugybė įvairių sričių menininkų: režisierių, scenografų, choreografų, šokėjų ir kitų. Kultūros sostinės metus 2022 01 22 20.22 val. pradės Šiuolaikinio Kauno Mito pirmoji trilogijos dalis – įspūdingas ir didingas šou po atviru dangumi.
Visa išsami Europos kultūros sostinės metų programa bus pristatyta rugsėjo mėnesį specialaus renginio metu.

„Kaunas 2022“ inf.

 

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis