lt
2024-04-02 į sąrašą

Reivas užlies dar vieną Kauno industrinį pastatą: sugrįžta elektroninės muzikos vakarėlis „Prisukamas Abrikosas“

Elektroninės muzikos ritmai, daugiatūkstantinė minia ir didžiulio vakarėlio epicentru tampanti industrinė erdvė.

IMG 9289

Taip trumpai apibūdinti galima ilgiausiai šalyje besitęsiančią reivo tradiciją „Prisukamą abrikosą“. Jau balandžio 12-ąją ir vėl suksis planetos, plokštelės ir iki ryto tiksinčios laikrodžio rodyklės  – kultinis renginys sugrįžta į Kauną. 

 

Stanley Kubrick filmo pavadinimo įkvėptas masinis reivo vakarėlis „Prisukamas Abrikosas“ pirmą kartą įvyko 2006 m., o nuo tada tapo nebeatsiejama naktinio Kauno gyvenimo dalimi. Kavinėse užgimęs ir į įprastas kultūrines erdves dėl lankytojų skaičiaus nebetelpantis renginys, kelis kartus per metus drebėti priverčia industrinių erdvių sienas. 

 

Paskutinė galimybė pamatyti istorinį pastatą

 

„Abrikosas“ šventė, kuri prapliūpsta netikėtoje vietoje ir vėl pradingsta, tarsi jos nebūtų buvę nei kvapo“,  – teigia renginio organizatoriai. Ne išimtis ir šis kartas, kuris į milžinišką šokių aikštelę transformuos ir naujomis legendomis apipins Dzeržinskio staklių gamyklos pastatą. Sutapimas ar ne, bet netrukus po vakarėlio, šios patalpos pakeis savo paskirtį. Todėl „Prisukamas Abrikosas“ yra vienintelė galimybė pasigerėti istorijų pilna erdve ir ten pasislėpusiu kultūriniu „desertu“  – unikaliomis keramikinėmis freskomis. 

 

PA202211 25

Vakarėlį pašildys naujas house duetas Big Changa (Cport Cistema ir Less Feeling), Maria Paskevic, Užimtumo Tarn¥ba beigi visas Lizdas Sound Institute kolektyvas.

 

Naujos legendos kursis ir senos tradicijos tęsis jau balandžio 12 d. Dzeržinskio staklių gamyklos administraciniame pastate (Savanorių prospektas 194). Įsigyti bilietus galima čia: https://ra.co/events/1890933

 

Renginio organizatorių informacija ir nuotraukos.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis