lt
2021-02-26 į sąrašą

Savaitgalio išvyka savo mieste (tinginiaujame „Moxy“)

Kada, jei ne dabar, turite progą įvertinti, kokie svetingi yra Kauno viešbučiai – juk dažniausiai juose apsistoja keliautojai iš svetur, o dabar visas dėmesys – mums!

Penktadienį baigiate darbus, išsiviečiate taksi, ir jau po kelioliokos minučių krentate į baltus patalus. Įsijungiate televizorių ar atsiverčiate žurnalą… Vartote valgių ir gėrimų meniu, o gal lendate į dušą su visomis SPA procedūromis. Savaitgalis prasidėjo!

Pandemijos sąlygos vis dar neleidžia džiaugtis kad ir netolimomis išvykomis į Lietuvos kurortus ar kaimo sodybas, bet tai nereiškia, kad negalime sau leisti bent trumpam pakeisti aplinką ir naujomis akimis pažiūrėti į gimtąjį miestą. Be to, kada, jei ne dabar, turite progą įvertinti, kokie svetingi yra Kauno viešbučiai – juk dažniausiai juose apsistoja keliautojai iš svetur, o dabar visas dėmesys – mums!

Mes tokį „staycation“ vadinamą savaitgalį pasirinkome išbandyti naują, vos pernai duris atvėrusį viešbutį „Moxy Kaunas Center“. Stilingas, jaunatviškas, mylintis vakarėlių liūtus ir siunčiantis jiems pikantiškas žinutes – ir tuo pačiu garantuojantis privatumą tiems, kurie nori tiesiog sąžiningai išsiilsėti. Pačiame miesto centre, prie gražuolio istorinio Lietuvos banko pastato prisišliejęs Maironio gatvės „naujakurys“ žavi dar neįžengus vidun – atvira pirmojo aukšto erdvė kupina originalių interjero sprendimų, ryškiai šviečiančių per vitrininius langus.

moxy facademoxy groundfloor

moxy inside

„Moxy Kaunas Center“ nuotr.

Vos įžengus pasigesite tradicinės viešbučio registratūros – visas veiksmas „Moxy“ sukasi apilink erdvų, perregimą barą. Taigi vienu metu galite ir įsiregistruoti, ir atsigaivinti, ir vakarienę užsisakyti. Tiesa, karantino metu pirmame aukšte – tik laukimo erdvė, saugumo sumetimais vaišintis turėsite savo kambaryje. Bet, kol laukiate savo užsakymo, pakaks laiko įvertinti smagius sienų užrašus, stilingus baldus, net kaunietiškos literatūros lentynėlę. Jokio šaltumo ar oficialumo! Mums ypač patikęs akcentas – pagalvėlės, dekoruotos tarpukario reklamomis. To paties pavadinimo knygą, tikrą bestselerį, čia irgi rasite. Kaip ir stalo žaidimų – nuo klasikinių šachmatų iki įtraukiančio „Ticket to ride“. Pasiskolinkite į savo kambarį, darbuotojai tikrai nesupyks. Juk tai, kas vyksta „Moxy“, lieka „Moxy“...

Nuotykių netrūksta ir lifte – čia užrašas kviečia įsiamžinti asmenukėje. Tokių „instagraminių“ vietų viešbutyje gausu – tiek bendrose erdvėse, tiek kambariuose. Šių interjere dominuoja medis, oda, žavi liauni veidrodžiai ir, žinoma, vitrininiai langai. Norėdami įvertinti Kauno stogų grožį paprašykite, kad jus įkurdintų kuo auksčiau – „Moxy“ yra net šešių aukštų.

valentine moxymexican fiesta

moxy room2

„Moxy Kaunas Center“ nuotr.

Kas toliau? Jei į „Moxy“ susigundėte vykti dabar pat, nudžiugsite sužinoje, kad galite nusikelti į... Meksiką – užsisakius tokią fiestą, jūsų kambarį dekoruos taip, kad pasijustumėte it egzotiškoje kelionėje. (Skaitykite daugiau)

Būtų nuodėmė neapsukti rato kito aplink Kauno centrą, kad jau esate jame. Pavyzdžiu, galite visiškai saugiai aplankyti lauko parodą, skirtą gruodį minėtam teatro šimtmečiui (o dar viena – kelionių fotografijų – paroda veikia požeminėje „Moxy“ automobilių stovėjimo aikštelėje). Įlindę į bromą, vedančią į vidinius Nacionalinio Kauno dramos teatro kiemelius, apžiūrėsite teatrališką sienų meną, istorinių afišų ekkspoziciją, keliaudami toliau – fotografijos, karikatūrų, net stiklo meno pavyzdžių. O kovo pradžioje prie fontano įsikurs fotografijų paroda apie Kauno miestą-brolį – Grenoblį Prancūzijoje, skirta frankofonijos mėnesiui.

Visai netoli viešbučio – viena gražiausių Kaune V. Putvinskio gatvė, tikra modernizmo alėja. Čia galite pasigrožėti neseniai iš pagrindų atnaujintais istoriniais pastatais, kurių ne viename kadaise veikė įvairių šalių diplomatinės atstovybės. Galima tik pasvajoti, kokio svarbumo reikalai buvo sprendžiami! Čia pat – ir naujutėlė Vienybės aikštė, kurioje galite pagriebti puodelį šilto gėrimo išsinešimui, graži visais metų laikais, ir gatvės meno akcentai, ir šimtmetį šiemet minintys Vytauto Didžiojo karo muziejus bei Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus. Kol kas jų durys užvertos, bet tai netruks amžinai.

Nors pietus ar vakarienę galite rinktis iš netrumpo, įvairių šalių virtuvėms atstovaujančio „Moxy“ meniui, kodėl gi nepasinaudojus faktu, kad esate greta geriausų Kauno restoranų? Kitoje gatvės pusėje esantis „uoksas“ šiuo metu pristato naują kūrybinę savo versiją „Umami“ ir ruošia neįtikėtino skonio azijietiškus šedevrus. Rekomenduojame! Na, o pusryčių „komplektą“ viešbutis jums paruoš bendrame hole – kol galioja karantinas, nusinešite juos į kambarį ir… vėl griūsite lovon?

Pirmasis Baltijos šalyse tarptautiniam tinklui „Marriott“ priklausančio ženklo „Moxy“ viešbutis Kaune atidarytas 2020 m. Pastato projektavimo darbus atliko architektų biuras „G. Natkevičius ir partneriai“. Viešbučio interjero projektą kūrė – „RYČIO ČIMKAUS Studija Balt – A“ (autoriai: Rytis Čimkus, Agnė Kirslienė, Sandra Žukauskė). Apie architektūrinius ir interjero sprendimus daugiau skaitykite čia.

Užsisakyti savaitgalį „Moxy Kaunas Center“ galite Booking.com platformoje ar Marriott.com. Viešbutis priima ir augintinius – juos pasitinka specialus gultas ir baras. Nepamirškite savo viešnagės įspūdžių soc. tinkluose pažymėti #atthemoxy ir #kaunastic. O mes jau dairomės į kitųs Kauno viešbučius, nes norime dar atostogų!

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis