lt
2023-12-06 į sąrašą

Šeštadienį Kaune – bliuzo šventė

Kaunas Blues festivalis, įvykęs spalio 6/7 dienomis, padovanojo tikrą šventę žmonėms ir Kaunui.

Dar neatslūgus įspūdžiams, festivalis grįžta su šventiniu bliuzu – Kauno sporto halėje pasirodys amerikietiško bliuzo žvaigždė Big Daddy Wilson kartu su grupe „The Goosebumps Bros.“

Big Daddy Wilson2Big Daddy Wilson. Organizatorių nuotr.

 

Big Daddy Wilson savo 2023 m. ture žada paimti savo klausytojus už rankos ir parsivesti namo į purvinas šiaurės Karolinos gatves. Būtent to ir laukia didelis būrys jo Europos fanų, o taip pat ir Lietuvos gerbėjai – artėjant šventėms, glamonėjami inteligentiško ir sodraus bliuzo, viduje pasijusti lyg namie. Didžiojo tėčio bliuzo klausytis taip pat malonu, kaip ir šokti pagal jį, juo labiau, kad dėl puikios dikcijos jį gana lengva suprasti.

Pavadinti Wilson bliuzmenu būtų per menka. Jis dar ir folk, funk ir soulmenas. Big Daddy Wilson muzika pasakoja jo gyvenimo istoriją, afroamerikiečio patirtį ir jo, kaip muzikanto, augimą, o su charizma persipynęs drovumas nuolat augina Wilsono gerbėjų ratą visame pasaulyje.

Wilsonas gimė daugiau nei prieš 50 metų mažame miestelyje Edentone, Šiaurės Karolinoje. „Mes buvome labai neturtingi, bet aš turėjau gražią vaikystę“. Gyvendamas pačioje pietų širdyje dar vaikas jis dirbo tabako plantacijoje ir medvilnės laukuose, o laisvalaikiu klausydavo gospelo ir kantri muzikos, kurią transliavo vietinis radijas. Wilsonas dainavo bažnyčioje, bet niekada nesvarstė žengti į sceną. „Buvau nepaprastai drovus“. Tačiau Big Daddy sugebėjo savo drovumą paversti sielos kupinu bliuzo balsu. Kai jis pirmą kartą išgirdo bliuzo koncertą, jam buvo 30: “Tą naktį suradau tai, ko labai ieškojau. Bliuzas – mano mokytojas ir gydytojas”, sako Wilsonas.

Big Daddy Wilson per savo karjerą išleido 9 solinius albumus, kurių naujausią, išleistą 2023 m. muzikantas pristatys šį gruodį šventiniame koncerte Kauno sporto halėje.

 

Shernikro TrioShernikro Trio. Organizatorių nuotr.

 

Big Daddy Wilson apšildys SHERNIKRO Trio (Malaizija/Lietuva). Tai talentingo muzikanto Sherman Tan (Malaizija) suburtas trio su muzikos profesionalais Nicku Vintskevichiu ir Robertu Vilčinsku. Sherman talentas jau nuvilnijo ir per Lietuvą: 2023 m. jis dalyvavo konkurso "Lietuvos talentai" finale bei atidarė analogų neturintį „Lucille Blues Bar“ Vilniuje.

Daugiau informacijos ieškokite www.gmgyvai.lt

Bilietai: www.bilietai.lt

 

Organizatorių informacija ir nuotraukos.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis