lt
2021-01-15 į sąrašą

Skaitmeniniai pasivaikščiojimai Kaune: daugiau nei 20 maršrutų

Kai ištyrinėsite visus skaitmeninius maršrutus, žinias pasitikrinti pakvies interaktyvus žaidimas, išmatuosiantis, kiek „kaunastic“ esate!

Nors šiuo metu negalime pasisivekinti su lankytojais gyvai „Kaunas IN“ turizmo informacijos centre Kauno rotušėje, kviečiame pažinti mūsų miestą virtualiai. Praėjusiais metais startavusi skaitmeninių maršrutų svetainė kaunastika.lt siūlo jau 24 pasivaikščiojimų temas Kaune. Maršrutai aprašyti lietuvių ir anglų kalbomis, juos pristato ir audiogidas. Skaitmeninius žemėlapius ištyrus keliauti, kai tik leis sąlygos, bus daug įdomiau!

„It’s Kaunastic“ – tai jau beveik penkerius metus gyvuojanti iliustruotų teminių Kauno žemėlapių serija. Pradėję nuo alternatyvaus miesto gido keliautojams, netrukome išleisti ir japonų diplomato Sugiharos pėdsakais sekantį, žydų paveldą, modernizmo architektūrą, gatvės meną, baltų kultūrą, sporto pasiekimus, skaniausias miesto vieteles pristatančius maršrutus.

Vieni mūsų žemėlapiai pasakoja dar negirdėtas miesto simbolių istorijas, kiti primena, ką uždengė laiko sluoksniai. Sukūrėme maršrutų ir atyvų laisvalaikį mėgstantiems, ir į kiekvieną muziejų užsukti svajojantiems. Negalintiems be deserto patiks gastronominis maršrutas, o gatvės meno gerbėjus džiugins niekada nemiegančios margos Kauno sienos. Visus žemėlapius esame išleidę patogių nešiotis popierinių žemėlapių formatu, o dabar tyrinėti maršrutuose pristatomus objektus galite ir savo telefone ar kompiuteryje.

kaunastic zaliakalniskaunastika mob

Naujausi „It’s Kaunastic“ maršrutai – teatro ir teatralų istoriją Kaune pristatantis žėmelapis, išleistas profesionaliojo teatro šimtmečiui 2020 m. gruodį, ir jį prieš pat šventes pasivijęs leidinys, kviečiantis tyrinėti Kauno tvirtovės paveldą. Abu naujausius maršrutus iliustravo Teklė Ūla Pužauskaitė. Jie taip pat prieinami svetainėje kaunastika.lt.

Netrukus planuojame pristatyti diplomatijos Laikinojoje sostinėje pėdsakų maršrutą, taip pat ruošiame ypatingą dovaną piligrimams – planuojame, kad šie žemėlapiai pasirodys dar iki sušylant orams. Kol kas kviečiame atrasti bent keletą iš 24 būdų pamilti Kauną – o kai tai padarysite, žinias pasitikrinti pakvies interaktyvus žaidimas, išmatuosiantis, kiek „kaunastic“ esate!

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis