lt
2021-06-23 į sąrašą

Top 5 vietos asmenukėms Kaune

Dvi kaunastiškos ponios, Ugnė ir Raimonda, vieną gražią dieną leidosi į asmenukių medžioklę – štai ir jos rezultatai.

Kas gi nemėgsta „pasidaryti“ vienos ar kitos asmenukės atostogų metu? Taiklus kampas, šiek tiek šviesos spindulių, stilingi akiniai nuo saulės ir „instagramiškas“ fonas yra viskas, ko jums reikia. Pastarojo tikrai Kaune, mieste, kuriame gausu puikios architektūros, spalvingo gatvės meno, įdomių skulptūrų ir žalumos. Dvi kaunastiškos ponios, Ugnė ir Raimonda, vieną gražią dieną leidosi į asmenukių medžioklę – štai ir jos rezultatai, arba penkios vietos Kaune, idealiai tinkančios jūsų naujai profilio nuotraukai!

Rožinis dramblys

Atėjus į E. Ožeškienės g. gali tekti pastovėti eilėje, nes dailininko Vytenio Jako piešinį itin mėgsta jaunavedžiai ir jų fotografai. Bet verta. Mielasis dramblys yra vienas iš šiuolaikinių Kauno simbolių. Jo gerbėjams netgi pagaminome ženkliuką ir magnetą – įsigykite mūsų internetinėje parduotuvėje!

kaunastic selfie0002

KAUNO LIŪTAI

Nėra kauniečio, kuris neturėtų vaikystę menančios fotografijos ant vieno iš dviejų liūtų, saugančių Vytauto Didžiojo karo muziejų ... Liūtai persikėlė į Kauną 1937 m. – grafas Tiškevičius įteikė juos kaip dovaną. Anksčiau skulptūros puošė dvarą prie Biržų. Jei manote, kad užsiropšti ant liūto nugaros – ne jums, tikrai galite išlaužti pozą šalia jo!

kaunastic selfie0001

Vienybės AIKŠTĖ

Šalia muziejaus – Vienybės aikštė. Ji neseniai buvo iš pagrindų atnaujinta ir jau sulaukė tarptautinio dėmesio – apdovanojimų forma! Tai išties didelė, tačiau dėl smagių architektūros ir dizaino sprendimų jauki miesto erdvė, kurią jau myli įvairaus amžiaus kauniečiai, BMX dviratininkai, koncertų organizatoriai ir ... pozuotojai. Netgi įrengėme jums specialų kaunastiška rėmelį.

kaunastic selfie0005

Soboras

XIX a. Rusijos tvirtovės stačiatikių kareivių dvasios reikmėms pastatyti Kauno tvirtovės Bizantijos atgimimo maldos namai jau tarpukariu buvo paversti katalikų bažnyčia. Esantis labai modernistiniame Kauno centre pastatas išsiskiria – ir puikiai tinka ne tik asmenukėms, bet ir susitikimams su simpatija bei prisėdimui ant laiptų. Galite atlikti visus anksčiau nurodytus veiksmus vienu metu ...

kaunastic selfie0004

Laisvės alėja

... ir štai, tiesiai priešais Soborą (jis oficialiai vadinamas Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčia, bet praeiviai taip nekalba) jūsų džiaugsmui – nei 1 km pėsčiųjų alėjos, kurią skrodžia vešlių liepų eilės. Čia tikrai neįmanoma sugadinti nuotraukos. Kai baigsite asmenukių medžioklę, pasilepinkite vienoje iš daugybės Laisvės alėjos kavinių terasų.

Žinoma, šiomis penkiomis vietomis idėjos fotosesijoms nesibaigia. Gatvės meno Kaune daugėja kasdien, o kur dar modernistinė architektūra ir interjerai, atnaujinti Kauno parkai, gotikiniai mūrai Senamiestyje?.. Saviškių medžioklių rezultatus instagrame pažymėkite #kaunastic – kad visi matytų, koks fotogeniškas mūsų Kaunas.

kaunastic selfie0003

Modelis: Ugnė Kerdokaitė
Fotografė: Raimonda Patapavičienė 

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis