lt
2022-06-28 į sąrašą

Vasaros naujiena Kaune – „Kaunastic“ kokteilis

Vasarai atskubėjus su trenksmu ir termometro stulpeliams žaismingai šoktelėjus aukštyn, kviečiame atrasti ir mėgautis absoliučia šiltojo sezono naujiena Kaune – „Kaunastic“ kokteiliu. „Radisson Hotel Kaunas“ ir viešbučio restorano baro „Two Senses“ meistrai, kartu su Kauno turizmo ir verslo plėtros agentūra  „Kaunas IN“ pristato gaiviausiąją sezono naujieną – nealkoholinį, unikalaus skonio ir recepto, specialiai kauniečių sukurtą ir išieškotą vasaros gėrimą.

 

„Two Senses“ kokteilis „Kaunastic“ –  gyvas ir energingas, kupinas ne tik paslapties, bet ir išskirtinių, netikėtų skonio atradimų – visai taip pat, kaip ir pats Kaunas.

 

„Šiandieninis turistas – ištroškęs patirties, ieškantis ir atrandantis: būtent todėl, ne tik kauniečius, bet ir užsienio svečius norime sudominti savo miestu, padėti jiems atrasti kaunastiškiausias miesto vietas, temas, istoriją, gamtą, kultūrą ir meną ir – dar daugiau.“ – „Kaunastic“ kokteilį pristato viešbučio vadovė Jūratė Rudienė.

 

Mieste veikiantys svetingumo sektorius verslai – tai neatsiejama ir labai reikšminga turistų ir miesto svečių patirties Kaune dalis. Gal todėl ir nenuostabu, kad mintis sukurti ir svečiams meniu pasiūlyti būtent „Kaunastic“ kokteilį gimė iškart restoranui ir barui „Two Senses“ atvėrus duris.

„Kaunastic kokteilis“, nuotr. „Two Senses"

„Restorane norime savo klientams perteikti daugiau pojūčių, skonių, kvapų, tekstūrų, norime ne tik sukurti, bet ir stebinti skonių atradimais, skirtingai ir netikėtai suderinus maistą ir gėrimus. Būtent tai ir lėmė idėją ir norą savo meniu turėti „Kaunastic kokteilį“ – norėjome turėti ypatingą pasiūlymą savo meniu, skirtą būtent atradimams.“ – kokteilio idėjos kelią pasakoja viešbučio vadovė Jūratė Rudienė.

 

Unikalų skonį ir gurmaniškus atradimus sukūrė talentingiausi miksologai – gėrime susimaišo svaiginanti gaiva, skonio receptorius prabudinantis malonus rūgštumas, o visa ko paslaptis – skonių jūrą įsiūbuojantys gėliškieji prieskoniai. O kokie gi jie? Išlaikykime šiek tiek paslapties ir intrigos, kurią leisime įminti kiekvienam kokteilio ragautojui. O pajausti kaunastišką vasaros skonį galima jau dabar, apsilankius „Radisson Hotel Kaunas“ esančiame restorane „Two Senses“, K. Donelaičio g. 27, Kaune.

 kaunastic kokteilis 3

Naujasis „Kaunastic“ kokteilis – tai ne vienintelis, specialiai miesto unikalumui atskleisti vietos verslo sukurtas išskirtinis patiekalas. Kaunastiškas meniu pildosi nuolatos – ir visai netikėtai, netikėtoje vietoje , galite atrasti naujus, savo #kaunastic skonius.

Nuo vasario mėnesio, restoranuose „Jurgis ir Drakonas“ Kaune ir Vilniuje bei „Brooklyn Brothers“ restorane Vilniuje, Eigulių g. 2 – galima skanauti specialiai sukurtus ir į tikrą skonių jūrą panardinančius „Kaunastic“ ledus bei specialiai Kauno – Europos kultūros sostinės 2022 proga sukurta „Kauno žvėries pica“. Sakoma, jog šį aštrumo ir karščio nestokojantį patiekalą kartu su virtuvės meistrais sukūrė pats Mitinis Kauno Žvėris.

 

Dar kone 100 kaunastiškų skonio kelionių po Kauną smaguriams paruošta nemokame „Skonio gide“. Čia kiekvienas suras kažką kaip tik sau: nuo klasikinių Kauno ikonų iki pasaulinės virtuvės interpretacijų, nuo kvapnios kavos puodelio iki vakarienės ypatingai dienai – Kaune savo mėgstamą delikatesą atras kiekvienas. O norintiems Kauną ne tik paragauti, bet ir pažinti, siūlome išbandyti ir kitus Kaunastika maršrutus: nuo laisvalaikio idėjų, kultūros ir muziejų iki tarpukario modernizmo ar  gatvės meno, Kaunas gali būti „skanus" ir įvairus. 

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis