lt
2021-04-09 į sąrašą

„Žalgiris“ pristato komandos gerbėjams sukurtą elektrinį paspirtuką

Pildant Kauno „Žalgirio“ atributikos asortimentą, nepamirštami ir laiką gryname ore mėgstantys leisti komandos sirgaliai.

Būtent jiems skirta didžioji pavasario naujiena – elektrinis paspirtukas „Beaster Scooter BSZAL“. Anot gamintojų, su šiuo paspirtuku kiekviena kelionė bus saugi ir išmani.

Paspirtukas pritaikytas kelionėms mieste – juo galima išvystyti iki 25 km/val. greitį, o vienu įkrovimu nuvažiuoti 25–30 km atstumą. Po kelionės paspirtuką galima lengvai transportuoti – sulankstoma per kelias sekundes, 14 kilogramų sverianti transporto priemonė puikiai tilps į automobilį.

„Noras mąstyti ekologiškai ir taršias transporto priemones iškeisti į elektrines, t. y. noras gyventi „žaliau“ ir baltas paspirtuko dizainas sudarė puikią sinergiją, iš kurios gimė žalgirietiškas „žalia – balta“ derinys, – sako „Beaster“ ženklo atstovas Eimantas Vasaitis. – Kadangi patys esame kauniečiai, „užsikabinome“ už šios idėjos. Ir štai rezultatas – puikus miestui tinkamas elektrinis paspirtukas. Neabejojame pirkėjai įvertins šio paspirtuko privalumus – be to, kad tai yra išskirtinio dizaino, jis turi puikią amortizaciją ir važiavimo komfortą. Be to, paspirtuko vairas yra pakankamai aukštas, kad juo galėtų važinėti ir didesnio ūgio žmonės, pavyzdžiui, krepšininkai.“

Elektrinius „Beaster Scooter BSZAL“ paspirtukus sirgaliai gali įsigyti visose „Žalgirisshop.lt“ fizinėse parduotuvėse, internetinėje parduotuvėje zalgirisshop.lt bei „Krinona“ parduotuvėse. Pirmųjų pirkėjų laukia dovana – įsigijus paspirtuką iki balandžio 25 d., kiekvienas dovanų gaus „Žalgirio“ marškinėlius.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis