lt
į sąrašą

HATTORI SUSHI

A. Mickevičiaus g. 19, Kaunas +370 607 76557 hattori.kaunas@gmail.com https://www.facebook.com/hattori.lt/ I - IV 11:00 - 23:00 val.
V - VI 11:00 - 00:15 val.
VII 11:00 - 20:00 val.
Japonų
Nėra kovotojo, negirdėjusio apie mistinį Hattori Hanzo plieną. Lengvas kaip pietų vėjas ir vikrus kaip saulės spinduliai, jis skrosdavo per priešininkų kūnus, jiems nespėjus išsitraukti savųjų katanų. Sakoma, jog netgi Dievui stojus skersai kelio, būtų įpjautas ir jis. Legenda byloja, jog nors Hattori Hanzo begalo žavėjosi savo kūriniais, tačiau suprato, kad meilės amatui vedamas, jis visvien kuria mirties įrankius, tad krauju prisiekęs niekada nebegaminti kardų, jis atidarė sushi barą, kuriame meilę darbui, kruopštumą ir stebuklingas rankas naudoja ne mirčiai sėti, o gastronominiams stebuklams, meilei ir šypsenoms kurti.
Idėja kilusi Okinavoje pasiekė Kauną ir savo vietą rado pačioje miesto širdyje, šalia Laisvės alėjos. Nežemiškas kruopštumas, ypatingas dėmesys smulkmenoms ir ingredientams, meilė darbui ir ta viena papildoma mylia tam, kad genialiausias japonų virtuvės patiekalas, sushi, keltų tokias pačias nuostabas, kurias kadaise kėlė Hattori Hanzo kardai.
Hattori Hanzo
Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis