lt
į sąrašą

Ciongo

M. Gimbutienės g. 35, Kaunas +370 674 44617 fun@ciongo.lt https://ciongo.lt/

Pasinerkite į jaudinančius nuotykius su "Ciongo"! Pajuskite adrenalino antplūdį mūsų kelionėse keturračiais, tyrinėdami vaizdingus Kauno miškų kraštovaizdžius įveikdami 15 - 50 km ilgio trasas tiek žiemą, tiek vasarą! Pasinerkite į gaivius Kauno marių vandenis su mūsų jaudinančiais plaukiojimais vandens motociklais, kvapą gniaužiančiais vaizdais ir neišdildomais įspūdžiais. Ieškantiems aukščiausio lygio vandens pramogų - siūlome wakesurfing'o patirtį Kauno mariose, kartu su mūsų patyrusiais instruktoriais ir skrodžiančiu bangas naujausiu ir vienintėliu Lietuvoje Axis T220 kateriu. Leiskitės į nepamirštamas keliones su "Ciongo" ir susikurkite neišdildomus prisiminimus Kaune!

Keturračiai:

Leiskitės į adrenalino kupiną nuotykį su mūsų keturračiais Kaune! Nesvarbu, ar esate ekstremalaus sporto entuziastas, ar smalsus pirmokas, mūsų įspūdingi pasivažinėjimai žada nepamirštamų akimirkų vaizdingų Kauno miškų fone. Vadovaujami patyrusių gidų, visus metus - tiek žiema, tiek vasarą įveikite iššūkius nuo 15 iki 50 km ilgio trasose, o nauji ir techniškai tvarkingi keturračiai motociklai užtikrins visiems saugią ir jaudinančią patirtį.

Vandens motociklai:

Patirkite nepamirštamų įspūdžių ir nuotykių su "Ciongo" vandens motociklais ant nuostabių Kauno marių! Nesvarbu, ar esate aštrių pojūčių mėgėjas, ar plauksite pirmą kartą, mūsų vandens motociklai suteiks Jums kvapą gniaužiančius vaizdus ir adrenalino kupiną pramogą. Pasinerkite į jaudulį ir sukurkite neišdildomus prisiminimus vaizdingame Kauno fone.

Wakesurfing:

Išbandykite banglenčių (Wakesurfing) sportą Kauno Mariose! Mūsų instruktoriai padės jums įvaldyti įspūdžių kupiną sportą ir užtikrins nepamirštamus įspūdžius su naujausiu ir vienintėliu Lietuvoje - Axis T220" kateriu! Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs entuziastas, prisijunkite prie mūsų ir leiskitės į nuotykį, kur kiekviena banga - tai galimybė sukurti prisiminimus, kurie išliks visam gyvenimui!

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis