į sąrašą

A. ŽMUIDZINAVIČIAUS KŪRINIŲ IR RINKINIŲ MUZIEJUS (VELNIŲ EKSPOZICIJA)

V. Putvinskio g. 64, Kaunas +370 675 13372 mkc.velniai@ciurlionis.lt www.ciurlionis.lt Suaugusiems - 5 EUR, moksleiviams, studentams, senjorams - 2,5 EUR. Paskutinį mėnesio sekmadienį muziejaus lankymas nemokamas Dėl remonto darbų laikinai nedirba.

Unikalus ir vienintelis pasaulyje. Toks apibūdinimas tinka pristatant Velnių muziejų. Dabar jau plačiai pasaulyje žinoma kolekcija pradėta rinkti žymaus lietuvių dailininko, visuomenės veikėjo, profesoriaus Antano Žmuidzinavičiaus (1876–1966). Vieninteliame pasaulyje Velnių muziejuje saugoma per 3 tūkstančius velniukų – vaizduojamosios ir taikomosios dailės kūrinių, suvenyrų, kaukių ne tik iš Lietuvos, bet net iš 70 pasaulio šalių. Kasmet jame lankosi tūkstančiai svečių, kuriems itin smalsu patiems pažvelgti į šią paslaptingą mitologinę būtybę. Velnių muziejuje rasite eksponatų, puikiausiai atitinkančių ir Jūsų pačių charakterį. Gyvuoja graži tradicija – svečiai gali muziejui padovanoti velniuką. 

Velnių muziejus - TIF (Tourism information friendly) vieta. Čia galite rasti pagrindinę turistinę informaciją: miesto žemėlapį, miesto turisto gidą ir gauti atsakymus į svarbiausius turistinius klausimus.

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis