lt
2021-06-08 į sąrašą

Kauniečiai Karolis ir Petras klausia: „O pas mus ar buvai?“

Vasaros atostogų sezono startas – su kelionių džiaugsmu ir galimybe ne tik aplankyti norimas vietoves, bet ir žmones.

Vasaros atostogų sezono startas – su kelionių džiaugsmu ir galimybe ne tik aplankyti norimas vietoves, bet ir žmones. Tokią žinutę šiemet keliautojams perduoda „Keliauk Lietuvoje“, kuri vienija nuo pandemijos nukentėjusį turizmo verslą, Lietuvos turizmo informacijos centrus ir visą vasarą vykdys vietinio turizmo kampaniją „O pas mus ar buvai?“.

Visą šiltąjį turizmo sezoną keliautojai, planuojantys savo atostogas ar išvykas Lietuvoje, bus kviečiami ieškoti kelionių idėjų puslapyje www.keliauklietuvoje.lt. Internetinė svetainė veiks kaip gyva, nuolat pildoma internetinė platforma, kurioje gyventojai galės atrasti kokias vietas ir žmones galima aplankyti kiekviename Lietuvos regione šią vasarą, arba – turės galimybę tokius pasiūlyti ir patys.

Kampanija bus vykdoma visos Lietuvos mastu – planuojama į ją įsitraukti visas 60 savivaldybių. Todėl tam, kad atrasti rekomenduojamas vietas būtų lengviau, „O pas mus ar buvai?“ projekto dalyvius atpažinti padės specialus ženklinimas. Jau dabar sukurtas lipdukas, kuris, užklijuotas ant turizmo paslaugų teikėjų durų, leis miesto svečiui identifikuoti keliautojų ir ekspertų vietos rekomendaciją.

Viena iš „Keliauk Lietuvoje“ vietinio turizmo kampanijos dalių – įkvepiančios, turizmo pramogas ir paslaugas kuriančių žmonių istorijos, apie kurias planuojama sukurti daugiau nei 10 vaizdo klipų – su jautriais prisipažinimais apie veiklos pradžią bei laukiamus turistus.

Kaune, keliautojų ir istorijos mėgėjų laukia jau mūsų ne kartą pristatytų, kaskart vis labiau džiuginančių savo idėjomis Karolio Banio ir Petro Gaidamavičiaus privačiomis lėšomis įsteigtas tarpukario Art Deco butas – muziejus. „Jeigu nori būti laimingas <...> nereikia niekur toli eiti. Reikia tiesiog pakelti akis į dangų ir pažiūrėti į šiuos pastatus. Daugelis <...> net neįsivaizduoja, kas tokiuose pastatuose – kokie grožiai gali slėptis“, – sako jie.

Visą kampaniją „O pas mus ar buvai?“ rasite čia.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis