lt
2020-06-05 į sąrašą

„Nemuno turas“ atidaro laivybos sezoną

„Nemuno turas“ birželio 7 d., pradeda septintąjį laivybos sezoną Kauno mariose. Plaukimai bus vykdomi kiekvieną sekmadienį ir švenčių dienomis.

Simboliška, kad šiemet pirmieji pramoginį vandens turą Kaunas – Birštonas – Kaunas išbandys Kauno klinikinės ligoninės medikai. „Tai mūsų dovana tiems, kurie stovėjo priešakinėje kovos su COVID-19 linijoje ir tebestovi atslūgstant šiai pandemijai, – sakė MB “Nemuno turas” vadovas Mindaugas Žiedelis. 

Vadovo teigimu, laivas pritaikytas išlaikyti reikiamam saugiam atstumui, dezinfekuotas ir įgyvendinti visi privalomi higieniniai reikalavimai. 

image00006
Plaukimai Kaunas – Birštonas – Kaunas šį sezoną bus vykdomi:
birželio 7, 14, 21, 23, 28 d.;
liepos 5, 12, 19, 26 d.;
rugpjūčio 2, 9, 16, 23, 30 d.

Bilieto kaina: 19 Eur suaugusiems, 17 Eur vaikams (5-10 m.), senjorams ir neįgaliesiems.

Pirkdami bilietus keleiviai galės pasirinkti plaukimo maršrutą iš Kauno į Birštoną (grįžimas iš Birštono į Kauną užsakytu autobusu) arba iš Birštono į Kauną (iš Kauno keleiviai Birštoną pasieks užsakytu autobusu). Į bilieto kainą įskaičiuota kelionė laivu, ekskursija Birštone, pervežimas autobusu.

Bilietus galima įsigyti: "Kaunas IN" Turizmo informacijos centre, adresu Rotušės a. 15 arba internetu www.nemunoturas.lt

Informacija ir nuotraukos MB “Nemuno turas”.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis