lt
2020-07-06 į sąrašą

Kaunastiškas skonis: Vėlyva vakarienė

Visos mūsų rekomendacijos yra Kauno centre, tad, besimėgaudami modernistine architektūra ir gatvės menu, net nepajusite kaip lėtu žingsniu pasieksite norimą stotelę.

Po ilgos dienos klajonių daugiau ar mažiau pažįstamo miesto gatvelėmis norisi numalšinti vėlyvą vakarą užklupusį apetitą? Be abejom verta rinktis vieną iš gyventojų patikrintų ir vertinamų vietų. Raginame iškart atsilaisvinti diržo sagtį, nes maršrutas nebus trumpas. Visos mūsų rekomendacijos yra Kauno centre, tad, besimėgaudami modernistine architektūra ir gatvės menu, net nepajusite kaip lėtu žingsniu pasieksite norimą stotelę. Ir jokių „virtuvė nebedirba“!

Bocmanas

Dar žinoma kaip „Kentucky BIG Burger By Bocmanas“, ši vietelė – tai ne tik jaukus pub’as, bet ir erdvi terasa Kęstučio gatvėje. Sultingų burgerių ir jiems tinkamų gėrimų čia savaitgaliais gausite net iki trečios ryto, darbo dienomis – iki vidurnakčio. Bare dažnai vieši ne tik didžėjai, bet ir ypatingi šefai – grilio vakaronė čia numatoma liepos 11-ąją. Pasimatom?

bocmanas

95568344 2823277037720837 4260119640757239808 n

Įmonės nuotr.

BO

Kuomet Kaunas pamažu ruošiasi vakaro poilsiui, 25 metus gyvavęs ir vėl prisikėlęs istorinis BO baras, esantis Kauno miesto senamiestyje, Muitinės gatvėje, kviečia pasimėgauti legendinėmis traškiomis picomis, keptomis tikroje krosnyje. Jei pica skamba pavojingai, rasite ir kitų skrandį pamaloninsiančių užkandžių. Tiesa, pamaloninsite ir sielą, nes baro sienos ir čia nuolat besilankantys svečiai gali papasakoti šimtus vietos istorijų.

Zilvinas Kuprenas

Zilvinas Kuprenas1

Žilvino Kuprėno nuotr.


B2O baras

Jeigu esate kiek tolėliau nuo senamiesčio, ne problema, nes Kauno centre įsikūrusi mažoji BO baro sesė! Minėtų legendinių traškių picų galite rasti ir šiame bare, tačiau dažnas čia apsilankęs Kaunietis miesto svečiams rekomenduoja paragauti galbūt kiek įkyrėjusią keptą duoną pakeitusius marinuotus gruzdintus agurkėlius. Ragavome ir rekomenduojame! O dar jie turi meniu šuniukams... 

Zilvinas Kuprenas nuotr.3Zilvinas Kuprenas agurkeliaiZilvinas Kuprenas

Zilvinas Kuprenas nuotr.2jpg

Žilvino Kuprėno nuotr.

McDonald’s

Pusiaukelėje tarp minėtų barų galite rasti ir kiekvienam keliautojui gerai pažįstamų skonių! „McDonald's“, siūlydamas aukščiausią kokybę, aptarnavimą ir vertę, Karaliaus Mindaugo pr. 18 įsikūrusiame greito maisto restorane, išalkusiųjų laukia visą parą. Gali būti, kad laisvų staliukų nebus, tačiau aplink yra galybė suolelių, nuo kurių nusidriekia gražieji Kauno horizontai, tad kodėl gi nepavakarieniavus su vaizdu į Aleksotą?

is lietuvisko psl

McDonalds 1170x501 2 Generalinis rangovas UAB Agentus2

„McDonald's“ nuotr.


Hesburger

Suomių greito maisto tinklas Kaune turi kokį tuziną taškų, bet tik Vilniaus g. 43 esantis penktadieniais ir šeštadieniais laukia net iki penktos ryto. Sūrainiai čia tikrai ypatingi, o kainos – palankios net ir taupiausiems naktinėtojams. Jei užsuksite jau kitos dienos rytą, rekomenduojame pusryčių kompleksą. Yra ir veganiškų pasirinkimų.

is lietuvisko fb..jpg2

Photo by Hesburger

„Hesburger“ nuotr.

Todžė

Visą parą veikiančioje legendinėje „Todžės“ kebabinėje, įsikūrusioje Kaunakiemio g. 5, kas vakarą driekiasi naktipiečių ištroškusių žmonių eilė, norinti pasimėgauti skoniu ir patyrimu, apie kuriuos turi ką papasakoti daugelis kauniečių ir miesto svečių. Bent kartą neužsukti ir neparagauti būtų nuodėmė.

emiau is cia https bigsta.net media 1859672683499997402

„Liuks“ gerbėjo nuotr / Jei nuotrauka jūsų, susisiekite, kad nurodytume autorystę

Liuks

Po ilgų  klaidžiojimų išvargęs draugų būrys svajoja apie skirtingus patiekalus? Ne problema. Senamiestyje, prie Kauno pilies, esančioje „Liuks“ užkandinėje pasisotinti gali kiekvienas, nes alternatyvų yra daug – nuo tradicinių kebabų iki traškios vištienos ar sušių rinkinių. 

Liuks kebabu nuotr.jpg

„Liuks“ nuotr.

Circle K

Išbaigtiems miesto potyriams – klasikinė vėlyva vakarienė Kauno miesto centre, Karaliaus Mindaugo prospekte esančioje degalinėje. Čia submarinus kauniečiai kirsdavo dar tada, kai nė nesapnavo apie „Akropolį“ ar „Žalgirio areną“, ir kai ši degalinė vadinosi kitaip... Dabar madoje – šviežutėliai sumuštiniai, paruošti pagal specialiai kurtus virtuvės šefo receptus, ar tiesiog puiki kava su vaizdu į Nemuno salą.

si is ju FB

„Circle K“ nuotr.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis