lt
2021-02-05 į sąrašą

Su meile… Kaune. Ką veiksime?

Ar žinote, kad kai kurių šaltinių teigimu tikrasis Kauno gimtadienis – ne gegužę, o būtent vasario 14 d.? Tad kodėl gi Valentino dieną nepasivaikščiojus Santakos parke, kur Neris tuokiasi su Nemunu, ir temstant vietoj namų nepasukus kitu adresu?

Niekas taip nesušildo žvarbų vakarą, kaip prisipažinimas meilėje ar šiltas apsikabinimas. Ir nors vis dar jaukiai bei saugiai leidžiame laiką namų ūkiuose, artėjanti Valentino diena vis tiek gali tapti nors ir nedidele, bet įsimintina švente.

Ar žinote, kad kai kurių šaltinių teigimu tikrasis Kauno gimtadienis – ne gegužę, o būtent vasario 14 d.? Ak, mes – tikrai meilės miestas! Tad kodėl gi Valentino dieną nepasivaikščiojus Santakos parke, kur Neris tuokiasi su Nemunu, ir temstant vietoj namų nepasukus kitu adresu?

Net keli Kauno viešbučiai siūlo meilės dienos proga trumpam namų rutiną iškeisti į poilsį pas juos. Štai viešbutis „Kaunas“ įsimylėjėlius specialiu „deluxe“ pasiūlymų, kuriame – ir burbulai, ir pusryčiai į lovą, ir fantastiškas vaizdas pro langus į Laisvės alėją, pasinaudoti kviečia jau nuo vasario 12 iki 16 d.

„Park Inn By Radisson Kaunas“ tuo tarpu turi idėją vasario 12–15 dienoms – tai nakvynė „Superior“ klasės kambaryje su pusryčiais bei a la carte vakariene.

parkinn valentino

„Park Inn By Radisson Kaunas“ nuotr.

„Moxy Kaunas Center“ tuo tarpu vilioja intriguojamu pavadinimu „Drunk in Love“ – nuo vasario 12 iki 15 d. apsistojusiems viešbutyje vakarienę ruoš itališkas restoranėlis „Al Cantuccio“. Mamma mia che delizioso!

moxy love

„Moxy Kaunas Center“ nuotr.

Specialių meilės pasiūlymų vasarį turi ir viešbučiai „Victoria“ (anksčiau jis vadinosi „Europa Royale“), „Algiro“, „Best Western Santaka“ ir "Ibis Kaunas Centre"„Daugirdas“ gi romantišką vakarienę siūlo supakuoti ir įteikti išsinešimui.

O dabar – idėjos nuspręsiantiems likti namuose, bet visai nenorintiems gaminti. Meilės kupinas vaišes išsinešti ruoš ir „Medžiotojų užeiga“, ir „Lafa Bistro“, ir „Jėgainė“, ir „Senis ir Jūra“ ir "Selfish Bistro Kaunas". Idėjų neabejotinai rasite ir „Wolt“ ar „Bolt Food“ programėlėse.

Išsiilgusiems romantikų sostinės Paryžiaus gardžiausių prancūziškų sūrių rinkinį dviems suruoš „Vieno prancūzo sandėliukas“.

sandeliukas suriai

„Vieno prancūzo sandėliuko“ nuotr.

O kulinarinė studija „Čiop Čiop“ tiesiog čiulba „Myliu tave“ ir kviečia pa(si)lepinti ir romantiškais pusryčiais, ir vakariene.

ciopciop

„Čiop Čiop“ nuotr.

Ką gi dovanoti vienas kitam? Pašnabždėsime, kad mūsų e-parduotuvėje ką tik atsirado jaukių jaukutėlių „Garbės žodžio“ džemperių KAU NAS – rožinių! Turime ir visais metų laikais romantiško šokolado „It’s Kaunastic“ rinkinių. O jei abu mylite „Žalgirį“, komandos e-parduotuvėje tikrai išsirinksite ką nors derančio tarpusavyje.

rozinis kaunas

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis